A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maroko - Diskuze

Původní dotaz

Kenzi Europe

26.05.2008 22:37:15 | macik
macik
Ahoj...chtěl bych vědět nějaké info o tomto hotelu...rozhoduji se mezi tímto hotelem a hotelem na Lanzarote.Chtěl bych ho navštívit 17.06.2008 na 7dní s All Inclusive...zajímá mě vše...díky moc za jakoukoliv informaci :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mirek79
20.05.2010 22:03 82.209.60.***
RE: Kenzi Europe  

Udělal jsem takovou malou recenzi na tenhle hotel. (Napsali že do 3 dnů bude zvěrejněna) i nějake fotky.

• Anonym (1)
weis 10.05.2010 16:25

no uprimne, jestli jedes do all inclusive, tak toho moc nezazijes, budes mit jidlo jen v hotelu a co ja znam lidi tak z takovych hotelu skoro nevyjdou ven. I kdyz treba ty jo, to neni mireno logicky na tebe.
Ale stejne, nemas chut zvolit hotel ne zrovna Kenzi? Je to prepychovy hotel by se dalo rict a kdyz jsi v Maroku tak bys mel ochutnat neco mistniho a ne mezinarodniho.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Mirek79
10.05.2010 12:35 82.209.60.***

Zdravím. Neporadí někdo? Taky jdeme do tohohle hotelu. Byl tam někdo? Děkuji.

macik 26.05.2008 21:37
Kenzi Europe  

Ahoj...chtěl bych vědět nějaké info o tomto hotelu...rozhoduji se mezi tímto hotelem a hotelem na Lanzarote.Chtěl bych ho navštívit 17.06.2008 na 7dní s All Inclusive...zajímá mě vše...díky moc za jakoukoliv informaci :-P

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu