A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maroko - Diskuze

Původní dotaz

Muzeum parfémů (a tradice maroského rodinného života :) ) vMarrákeši

30.03.2018 11:31:55 | Frangipani.cz
Frangipani.cz
Ahoj cestovatelé :), málokdo ví, že v Maroku, specielně Marrákeši je velká a živá tradice parfumerie. Je tady spousta dobrých, moderních značek kosmetiky a parfémů a taky hromada míst, které jsou s parfumerií spjaté. Koho to zajímá (anebo koho zajímá, jak žijí bohaté marrákešské rodiny), tak jedno z takových míst je Muzeum parfumerie Benchaabane. Je v nádherně zrekonstruovaném městském domě v centru, najdete tam božský klid a pochopíte rytmus arabské rodiny.
U mne na blogu je cestopis, tak koho to zajímá tak tady:

Jinak mám na blogu ještě článek o nejkrásnějším hotelu na světě La Mamounia, taky jsem tam tedy byla kvůli jejich vlastní vůni, ale stojí za to ho navštívit, je to překrásná klasická elegance a arabský luxus, na hony vzdálený pompézním "navoněným prdům" v Emirátech.
A ještě budu přidávat další skrytá místa v Marrákeši, tak občas na blog nakoukněte, jestli chcete - nechci to tady spamovat odkazy na můj blog. :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Frangipani.cz 30.03.2018 12:40
kadidelnice  

kadidelnice

Frangipani.cz 30.03.2018 12:39
Re: Muzeum parfémů (a tradice maroského rodinného života :) ) vMarrákeši  

patio

Frangipani.cz 30.03.2018 12:38

patio

Frangipani.cz 30.03.2018 12:38

obrazky

Frangipani.cz 30.03.2018 12:37

Ajejda, odešlo to dřív, než jsem dopsala! ;-)
Takže tady je ten odkaz: https://wp.me/p2usk0-87o

A ještě vám přihodím obrázky. :-)

Frangipani.cz 30.03.2018 12:31
Muzeum parfémů (a tradice maroského rodinného života :) ) vMarrákeši  

Ahoj cestovatelé :), málokdo ví, že v Maroku, specielně Marrákeši je velká a živá tradice parfumerie. Je tady spousta dobrých, moderních značek kosmetiky a parfémů a taky hromada míst, které jsou s parfumerií spjaté. Koho to zajímá (anebo koho zajímá, jak žijí bohaté marrákešské rodiny), tak jedno z takových míst je Muzeum parfumerie Benchaabane. Je v nádherně zrekonstruovaném městském domě v centru, najdete tam božský klid a pochopíte rytmus arabské rodiny.
U mne na blogu je cestopis, tak koho to zajímá tak tady:

Jinak mám na blogu ještě článek o nejkrásnějším hotelu na světě La Mamounia, taky jsem tam tedy byla kvůli jejich vlastní vůni, ale stojí za to ho navštívit, je to překrásná klasická elegance a arabský luxus, na hony vzdálený pompézním "navoněným prdům" v Emirátech.
A ještě budu přidávat další skrytá místa v Marrákeši, tak občas na blog nakoukněte, jestli chcete - nechci to tady spamovat odkazy na můj blog. :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu