A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maroko - Diskuze

Původní dotaz

spolucestující do Maroka -Agadir

11.02.2011 22:03:04 | Iwana
Iwana
Ahojte lidičky , známá hledá spolucestující do Maroka -Agadir , odlet Bratislava 1.6.2011 na 11 dni .Nemá někdo zájem ,jsou ted super ceny .Pani má 75let dostala to jako dárek od dcery ,je fyzicky zdatná a společensky založená cestovatelka . ;-) ;-) ;-) ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Blansch 08.04.2014 19:49
Re: Nechci platit dvojlůžko  

Dobrý den, také bych ráda do Maroka, již loni jsem uvažovala o této destinaci, nic méně zvítězilo díky příteli Řecko. Letos bych ho, ale chtěla absolvovat. Jestli nemáte ještě jasno, líbil se mi i hotel Be Live Grand Saïdia.

Macuna
03.02.2014 00:13 213.192.60.***
Nechci platit dvojlůžko  

Ráda bych jela začátkem května do Agadiru přes CK. Hotel Iberostar Founty Beach. Najdu nějakou ženu, které by nevadilo, že mi je 50 a jsem prostorově výraznější? Počítám i s návštěvou Marrakeše, ostatní na domluvě. Jsem z HK.

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Iwana 16.02.2011 18:08
RE: spolucestující do Maroka -Agadir  

tak už má ,, :-)) spolucestujicííííí

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iwana 11.02.2011 21:03
spolucestující do Maroka -Agadir  

Ahojte lidičky , známá hledá spolucestující do Maroka -Agadir , odlet Bratislava 1.6.2011 na 11 dni .Nemá někdo zájem ,jsou ted super ceny .Pani má 75let dostala to jako dárek od dcery ,je fyzicky zdatná a společensky založená cestovatelka . ;-) ;-) ;-) ;-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu