A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maroko - Diskuze

Původní dotaz

střevní potíže?

01.06.2013 15:58:48 | Zdejna
Zdejna
zdravím, chtěla bych se informovat zda i Maroko provádí obdoba faraonovy kletby ?V Egyptě jsem jí zažila, ale v Tunise vůbec ne.Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
tut 28.02.2018 18:02
Re: střevní potíže?  

byli jsme 2x a vše ok hlavně dodržovat hygienu rukou atd...byli jsme překvapeni čistotou v hotelu a jídelně opravdu vše ok i na výletech :-)

Neregistrovaný uživatel
03.02.2018 17:18 89.103.213.***

Těhotná do takové země? Buďte ráda, že jsme jen s**** a neměla problém s mimkem. Lidi jsou fakt tupý a pak jen brci...

weis 10.04.2016 17:21

Zbytecne vyhybat se hotelove strave, ja naopak zase se spis vyhybam strave na ulici, jedine tam kde je hodne lidi tak tam jim. Ale v hotelu zadne problemy. Zasadne se musi dodrzovat hygiena a pak je vsechno v poradku. Caj se nemusi skutecne varit z balene vody, kdyz se voda vari dosahne 100 stupnu varu a pak jsou vsechny bakterie pryc. Nejist ovoce co se koupi ve stanku hned, ale napred umyt v pokoji pak. Anebo kupovat ovoce co se loupe jako banan, pomeranc to se pak logicky muze jist hned.

• Jiří Kuchta
Jiří Kuchta 30.03.2016 22:41

Byl jsem tam loni, a já i přítelkyně bez problémů. A to jsem měl tyto problémy už skoro všude (Turecko, Egypt, Jordánsko, Tunis, Střední Asie)
Ale znáte to - Nikdy neříkej nikdy.... a léky raději sebou !

• Anonym (1)
-dana- 06.11.2015 09:21

Vyhybat sa hotelovej strave, jest cerstvo pripravene na ulici, kde jedia domaci, kupovat cerstve ovocie a zeleninu na trhoch. Pit len balenu vodu a osobne si otvorit flasu. Ja som nachylnejsia - musim dokonca najst niekoho, kto mi urobi aj caj/kavu z balenej vody, ale vacsie problemy som nikdy nemala (6-7x v Maroku)

• Jiří Kuchta
Petrop 05.11.2015 13:54

Byli jsme v poslední době v Maroku 3x a nikdy se nám nic takového nepřihodilo. Stravovali jsme se i mimo hotel (restaurace, tržnice) a vše v pohodě. Ale netvrdím, že se to nemůže stát. Tu jistou nemá nikdo ani ve zdejších restauračních provozech. Stačí ale používat zdravý rozum a nechovat se jako .... když máme ten all inclusiv :-)

• Jiří Kuchta
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.10.2015 22:13 109.80.16.***

Střevní potíže určitě ano! Jela jsem tam jako do země kde to nehrozí, snad do nejluxusnějšího petihvězdičkovýho hotelu a postihlo to mě i manžela a vlastně všechny čechy, co tam byli a i na letišti ve frontě se o tom bavili, že všichni měli střevní potíže. Já jako těhotná jsem byla jan na uhlí, a to na to rozhodně nepomáhalo. Není to jako v Egyptě, ale dovolenou to rozhodně hodně znepříjemní! :-(

Neregistrovaný uživatel
03.06.2013 14:47 217.11.253.***

já to měla úplně stejné, v Tunisu a v Maroku nic, o Egyptě je známo,že to tam je v hojnější počtu, větší špína a větší horko

Neregistrovaný uživatel
03.06.2013 12:16 94.74.221.***

Dobrý den, loni jsme pobývali v Maroku a faraona určitě ne. Některé turisty postihly klasické střevní potíže, ale na ty stačí běžně dostupné léky. Možno zakoupit přímo na místě v lékárně (název už si nepamatuji, ale delegáti Vám určitě tamní název řeknou) nebo lze koupit Ercefuryl (u nás na předpis, tam zakoupíte v lékárně) a ten zabere stoprocentně ihned.

• Anonym (2)
  • Anonym (15)
mol
01.06.2013 23:03 88.102.100.***

NE určitě ne.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu