A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Maroko - Diskuze

Původní dotaz

Můj přítel maročan

| Mariiiiiiii
Já myslím, že je nutné založit toto téma, a to z důvodu, že na všech ostatních diskuzích je, jen ne tady, tak co? Máte někdo přítele, popř. manžela apod. z Maroka? :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.04.2020 00:28 81.200.56.***
Re: Asi jsem se pomátla:) 

Neznám ho a nemůžu soudit, ale hodně si právě přivedením partnerky do jiného stavu snaží zajistit cestu do Evropy. Potom s tebou může zůstat a nebo se bude snažit jít dál, to záleží. Ale pokud ani v Casablance, kde je příležitostí víc než jinde, nemá práci, tak si ji nebude pravděpodobně chtít shánět ani tady a budeš se starat ještě o něj. Ale opakuji, neznám ho, jen píšu co mi říkal můj přítel (Maročan) o lidech kolem něj a co i já mám vypozorované z pár případů. Já se těm klukům ani nedivím, ale na druhou stranu plno jich později pozná, že v EU t také není tak skvělé jak jim ostatní napovídají....V každí případě hodně štěstí, ať to dobře dopadne
...

Neregistrovaný uživatel
13.04.2020 00:22 81.200.56.***
Re: Můj přítel maročan 

Ahoj, jak to teď s přítelem máš, jste pořád spolu a asi momentálně na dálku? Zajímalo by mě jestli to má někdo podobné jako my :(

Neregistrovaný uživatel
13.04.2020 00:20 81.200.56.***

Pevně věřím, že to bude snad i dřív a pokud ne tak do podzimu to vydržíme. Oni jsou tam teď stejně také uvězněni jako my :( Vědět co se bude dít začátkem března, kdy odlétal z Čech domů, tak jsem ho tu snad nechala na černo...:( :( Máme spolu hodně společných zážitků a denně se dokonce několikrát slyšíme, učíme se naše jazyky, rodiče obou o nás vědí...snad to bude dobré....

Neregistrovaný uživatel
26.03.2020 22:00 37.48.30.***

Teď to bude asi na dlouho jen vztah na dálku a buď to vydrží nebo ne.a nemyslím si bohužel,ze osobni kontakt nebude dřiv než na podzim

Neregistrovaný uživatel
26.03.2020 22:00 37.48.30.***

Teď to bude asi na dlouho jen vztah na dálku a buď to vydrží nebo ne.a nemyslím si bohužel,ze osobni kontakt nebude dřiv než na podzim

Neregistrovaný uživatel
26.03.2020 21:14 81.200.56.***

Ahoj, ano, já mám přítele. Už 2 roky, navštěvujeme se každé cca 3 měsíce, jedná se o vážný vztah. Ale teď se bojím co bude....jste některá v podobné situaci?

Neregistrovaný uživatel
02.01.2020 11:33 94.112.167.***

ty seš sice jenom hloupej troll(nejspíše mužskýho pohlaví) ale v reálu existuje spousta buchet,co to tak opravdu mají...a těm nezbývá než popřát: dobře vám tak vy čmoudský matrace (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
01.01.2020 21:36 78.80.25.***

Ahoj holky, co mám dělat. Jsem těhotná s Maročanem, on si mě chce vzít a být se mnou tady v Čechách, já si ale nejsem vůbec jistá. Aby na mě nezkoušel, že mi veme dite a podobně a odstehuje se zpátky do Casablancy. Nepracuje tam nema žádné finance, mám i strach, že by si tu válel šunky a já táhla všechno.... Jenže teď jsem taky sama v 5 měsíci a přestávám zvládat tu samotu...

Neregistrovaný uživatel
05.12.2019 20:10 185.36.160.***

Ahoj,tak já mám přítele v Maroku,dělá cestovního průvodce po Maroku , udělá program dle přání klienta,zajistí ubytování,dopravu a vše co je potřeba a celou dobu pobytu je s turisty.Je 100% spolehlivý ,má plno iformací a je s ním spousta zábavy.Když by někdo měl zájem o informace,mám email:janada2000@seznam.cz,ráda poskytnu informace Jana Schöttnerová :

Neregistrovaný uživatel
03.10.2019 17:12 31.7.247.***

Ahoj lidi,
můj manžel je z Maroka.Brali jsme se letos v létě na Ukrajině,kde trvale žije.Poté jsme žádali o vízum do ČR,které mu zamítli z důvodu účelového manželství.Je tu někdo,kdo řešil,řeší podobnou situaci a mohl by mi poradit.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu